10,53 Euro/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka produkcja ciastek od zaraz 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 01:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii 2019 na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego na minimum 4 tygodnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Miejsce: Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: stawka godzinowa w wysokości 10,53 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ciastek oraz wysyłka
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc w wyrobieniu holenderskiego numeru BSN
  • pomoc przy rozliczeniach podatku
  • wsparcie przed wyjazdem
  • dodatek na wakacje 8% od dochodów brutto i urlop 10,92% dochodów brutto
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt z jednym z poniższych biur:

Lublin, ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole, ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz, ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce, ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-produkcyjny-do-pakowania-ciastek-m-k/

ID ogłoszenia: 6865cbd9b545eb89

ilość wszystkich wyświetleń: 1014, dzisiaj: 1