12,06 € brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji czekoladek od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 czerwca 2022 00:25

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na produkcji czekoladek. Zatrudnienie 2022 od zaraz w fabryce z Leerdam dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 12,06 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji czekoladek;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem słodyczy oraz obsługiwaniem maszyn pakujących.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z podstawowym angielskim lub niemieckim;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • legalne zatrudnienie na 3 zmiany;
  • zakwaterowanie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę oraz pakiet socjalny;
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+48 77 474 68 08

lub poprzez stronę: https://bit.ly/czekoladki-holandia

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-produkcja-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-leerdam/

ID ogłoszenia: 16762a78c12b8274