10,21 € na godz.

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 listopada 2020 02:09

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Leeuwarden dla Polaków na produkcji kanapek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,21 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem kanapek, tortilli, wrapów oraz innych przekąsek;
  • dbanie o higienę w miejscu pracy;
  • praca przy obniżonej temperaturze (od 12 do 13 stopni Celsjusza);
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim w stopniu dobrym/średnim;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w sektorze spożywczym;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność dbania o higienę pracy i przestrzegania zasad;
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania bonusu, np. rekomendacyjnego w wysokości 100 € albo dla osób, które mieszkają prywatnie – 350 €;
  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • zakwaterowanie na miejscu;
  • pomoc kadrowo-administracyjno-organizacyjną w języku polskim, niderlandzkim, angielskim i rumuńskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail:praca@sbaflex.pl

Źródło:  http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-leeuwarden/

ID ogłoszenia: 9945faaba8998592