1900 € netto/mc

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2022 01:59

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Utrechcie przy produkcji kanapek bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia także możliwość brania nadgodzin.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 1900 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie kanapek, a także wykonywanie innych dań obiadowych.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie oraz transport;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy czas;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałą pracę;
  • 40 godzin pracy tygodniowo + możliwość wypracowania nadgodzin;
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku;
  • rekompensata kosztów podróży z zagranicy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

jobs@orangejobs.nl lub można zadzwonić pod numer telefonu:

0031 294 28 70 27 albo 0048 71 716 62 37

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-utrecht-2022/

ID ogłoszenia: 50462508655c0c26