12,00 € brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 grudnia 2021 00:53

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Venlo przy produkcji kosmetyków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 12.00 € brutto na mc, a po trzech miesiącach – 12,60 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą wykonywane przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym napełnianiem pojemników z kosmetykami;
  • przeprowadzanie kontroli produktów;
  • możliwe będzie również wykonywanie zadań na dziale pakowanie.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • bezkonfliktowość;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • brak uzależnień;
  • szybkie tempo pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: produkcja kosmetyków Venlo 2021/2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-w-venlo/

ID ogłoszenia: 33061b77892ca6ab