10 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii 2018 bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Amstelveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amstelveen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 00:29

Aktualna oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji pizzy. Ogłoszenie 2018 z fabryki w Amstelveen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia z opcją podpisania długotrwałej umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Amstelveen, Holandia

Zakres zadań:

  • samodzielne przygotowywanie ciasta na pizzę – odmierzanie składników, obsługiwanie maszyn itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej, w piekarni lub cukierni

Zapewniamy:

  • pomoc przy rozliczeniach i otrzymaniu zwrotu nadpłaconego podatku
  • odpłatnie zorganizowane zamieszkanie a także ubezpieczenie
  • wysokie zarobki wypłacane raz na tydzień na konto pracownika
  • rzetelne rozliczenia i przedstawienie zestawienia przepracowanych godzin oraz kosztów pracy
  • wysokie wynagrodzenie a także dodatki wakacyjne i urlopowe
  • dla chętnych pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzedowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę poniższą:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-ciast-do-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-amstelveen/

ID ogłoszenia: 4085a70b9579fb44

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii 2018 bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Amstelveen”

  1. AbiRubika na 5 lutego 2018 @ 16:37

    Witam jestem zainteresowaną ofertą pracy mój email to : abigailrubika@gmail.com nr tel : 530 132 813 mam doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie. Proszę o kontakt :)
    Chciałabym wyjechać z chłopakiem on również ma doświedczenie w tej pracy.