6,70 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 4 grudnia 2014 11:51

Aktualnie poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu słodyczy dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na taśmie produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 6,70 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy głównie pakowanie produktów słodkich. Zatrudniony podczas tej czynności będzie sprawdzać jakość wyrobów.

Wymagania:
– wyjazd do Holandii od zaraz
– posiadanie prawa jazdy kat.B mile widziane
– możliwość pozostania za granicą do końca roku
– szybkość wykonywania zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
– zatrudnienie na 6 tygodni
– legalną pracę od zaraz
– zakwaterowanie
– cotygodniowe wypłaty
– dla chętnych zatrudnienie na dłuższy okres
– pomoc przy wyjeździe z Polski do Holandii

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/01-234a51

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-na-tasmie-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 383548033af49e10

8 komentarzy na “Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy”

  1. szukam pracy

  2. Dzien dobry witam jestem zainteresowany
    Ofertą pracy mam doświadczenie pracowalem juz wczesniej przy podobnej pracy ale na produkcji.muj nr 514-638-129

  3. Dzien dobry witam jestem zainteresowany
    Ofertą pracy.muj nr 514638129

  4. Witam chętnie podejmiemy się pracy wraz z koleżanką. Wiek 23 i 21 lat. Posiadamy sofi, cholenderskie konto bankowe. Aktualnie znajdujemy się również na terenie holandii. Proszę o kontakt. Mój nr telefon+31686185925

  5. Holenderskie* 😉

  6. Witam jestem zaiteresowana pracą .Prosze o kontakt 791830607

  7. Mam 24 Lata Uprawnienia na wózki widłowe , prawo jazdy kat B ,C
    chciałem wysłać CV ale e-maila nie ma .
    Więc jeśli państwo będą zainteresowani to proszę napisać
    marcin-grynkiewicz@wp.pl

  8. Marek Dupel na 15 kwietnia 2015 @ 23:26

    Dzien dobry, mam 39 lat, jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o pilny kontakt pod numrem telefonu – 881709811 po 17-ej