12,50 € brutto/h

Dam pracę w Holandii dla par bez języka na produkcji napojów od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 czerwca 2021 00:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pracowników bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hadze dla par na produkcji napojów. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz. + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się czyszczeniem oraz obsługą urządzeń produkcyjnych;
  • zadaniem będzie sprawdzanie jakości gotowych produktów, a także ich pakowanie.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • przez pierwsze 3 miesiące darmowe zakwaterowanie, a potem pomoc w znalezieniu własnego zamieszkania;
  • przeszkolenie wprowadzające;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego tłumacza/koordynatora;
  • po 3 miesiącach możliwość podjęcia bezpośredniej współpracy z pracodawcą.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: pracujwholendii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja napojów Haga 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-dla-par-od-zaraz-produkcja-napojow-haga-2021/

ID ogłoszenia: 44360d5e5f647fbd