12,85 € brutto/h

Dam pracę w Holandii dla par od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 02:18

Bez znajomości języka poszukiwani pakowacze do pracy w Holandii. Zatrudnienie z zakwaterowaniem bezpłatnym od zaraz w Amsterdamie dla par przy pakowaniu czekoladek.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie czekoladowych pralinek;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, a także paletowaniem zapakowanych kartonów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane osoby, które mają doświadczenie na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe z opcją wypracowania nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu różnych formalności;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z bogatym zapleczem socjalnym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem „pakowanie czekoladek Amsterdam 2020”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/amsterdam-holandia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5425fe9e8cff3304