do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 03:04

Oferujemy zatrudnienie na magazynie w Roosendaal przy zbieraniu zamówień w systemie pick by voice. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego, angielski w stopniu dobrym wymagany.

Stanowisko: Order picker – magazynier

Miejsce: Roosendaal, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień na magazynie zgodnie z listą
  • praca możliwa również w systemie pick by voice
  • zebrany towar pracownik przygotowuje do wysyłki na paletach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do pracy za granicą od zaraz
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • możliwość odzyskania zwrotu podatku po przyjeździe do Polski
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej
  • przejazdy do pracy
  • każdy pracownik zostaje objęty ubezpieczeniem
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać pocztą elektroniczną.

adres kontaktowy: iflexs.2385101@es-candidate.com

Prosimy zatytułować wiadomość: „Pracownik logistyki – zbieranie zamówień”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-logistyki-zbieranie-zamowien-id341028.html

ID ogłoszenia: 70756ba207f92a6b