10 euro brutto

Dam pracę w Holandii na magazynie sklepu online w Waalwijk zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 23.10.2017
  • Długość umowy: 12 tygodni
  • Opublikowany: 21 września 2017 00:12

Firma prowadząca sklep internetowy w Waalwijk poszukuje pracowników gotowych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera ręcznego.

Opis stanowiska pracy
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (zbieranie zamówień)

Miejsce pracy: Holandia, miejscowość Waalwijk

Start: 23 październik 2017
Okres pracy: minimum 12 tygodni

Praca w znanym i prężnie rozwijającym się magazynie sklepu internetowego. Podjęcie pracy z nami to możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju oraz długotrwała współpraca!

Oferujemy:
– Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą,
– Atrakcyjne zarobki z dodatkami zmianowymi do 50% stawki,
– Możliwość pracy na dłuższy okres,
– W pełni wyposażone zakwaterowanie/ ubezpieczenie/ transport do pracy,
– Opiekę polskich koordynatorów,
– Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień,

Obowiązki:
-Praca w magazynie sklepu internetowego – sprzęt elektroniczny, muzyka, prasa, biżuteria, zdrowie, sport,
– Zbieranie zamówień – tzw. order picking,
– Praca ze skanerem ręcznym,
– Skanowanie, pakowanie, przygotowywanie produktów do wysyłki,
– Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
– Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (logistyka) będzie dodatkowym atutem,
– Mile widziane prawo jazdy,
– Duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach,
– Chęć pracy w systemie zmianowym, elastyczność, dyspozycyjność od poniedziałku do piątku + weekendy dla osób zainteresowanych

kontakt: +48 575 100 025 z.bozowska@derksen-polska.pl

ID ogłoszenia: 84559bfc3c666442

ilość wszystkich wyświetleń: 1363, dzisiaj: 1