0

Dam pracę w Holandii na magazynie z artykułami dla zwierząt, Tilburg ORDERPICKER

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 03:56

Firma z Tilburga poszukuje pilnie kandydatów do legalnej pracy w Holandii na magazynie z artykułami dla zwierząt. Zatrudnienie z językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Opis stanowiska:
Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami dla zwierząt (skaner), pakowanie i przepakowywanie produktów, załadunek i rozładunek towaru oraz układanie go na półkach.
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy na magazynie
• mile widziane doświadczenie na wózku typu EPT
• dyspozycyjność na długi okres czasu
• elastyczność i gotowość do pracy na zmiany
• sprawność fizyczna- niektóre produkty np. karma w workach mogą być ciężkie
Oferujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej w Holandii
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę zmianową
• Możliwość dodatkowych godzin pracy w tygodniu i weekendy
• Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
• Zakwaterowanie
• Obsługę kadrowo – administracyjną
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem „orderpicker”
KRAZ 520

ID ogłoszenia: 69858f74e308f483

ilość wszystkich wyświetleń: 1670, dzisiaj: 1