do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na magazynie zbieranie zamówień bez języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Opublikowany: 17 marca 2016 03:07

Poszukujemy pracownika bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Veghel na stanowisku order pickera.

Stanowisko: Order picker – magazynier

Miejsce zatrudnienia: głównie Veghel, dostępne są również inne lokalizacje, jak: Nieuwegein, Putten, Kapelle

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • prace na magazynie centrum dystrybucyjnego przy zbieraniu zamówień
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim – holenderski niewymagany
  • możliwość podjęcia pracy na okres 12 miesięcy
  • kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • elastyczność godzinowa
  • duża motywacja
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji i aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę zmianową, dostępne także zamiany nocne
  • zatrudnienie na 12 miesięcy
  • przyjazne warunki

Nie jest to oferta kierowana dla par!

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 17556e9faf3ab92e