0

Dam pracę w Holandii na produkcji mięsnej od zaraz dla par w Oudewater

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudewater
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2019 19:36

Także dla par w miejscowości Oudewater do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na produkcji mięsnej. Niewymagana znajomość języka obcego, konieczna dyspozycyjność na dłuższy okres.

Opis stanowiska:
Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

PRACA DO PRZYUCZENIA, NIE WYMAGAJĄCA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, RÓWNIEŻ DLA PAR

• Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
• Praca przy taśmie przetwórczej
• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)
• Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym
• PRACA DO PRZYUCZENIA

Wymagania:
• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu