9,60

Dam pracę w Holandii na produkcji musów owocowych jako kontroler jakości, Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 30 maja 2019 02:45

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji musów owocowych w charakterze kontrolera jakości. Zatrudnienie w rejonie Geldermalsen z językiem angielskim.

Holandia (Geldermalsen)
Kontroler jakości/pracownik produkcji

Kontroler jakości na produkcji musów owocowych.
Opis stanowiska
Jako kontroler jakości/pracownik produkcji jesteś odpowiedzialny za gwarancję jakości końcowej produkcji. Obejmuje to sprawdzenie specyfikacji dostawy, jakości fizycznej, masy, temperatury sterylizacji, zamknięcia pokrywy, kodowania, etykietowania i opakowania pudełkowego. Ponadto wykonujesz prace pomocnicze związane z procesem produkcyjnym.

Wymagania
Doświadczenie zawodowe w środowisku przemysłowym;
Naturalnie masz dobre poczucie jakości;
Umiesz pracować dokładnie i niezależnie;
Informacje o pracodawcy
W naszej agencji jest wszystko dla Państwa zorganizowane. Począwszy od opieki polskich koordynatorów, holenderski numer identyfikacji podatkowej, aż po wygodne zakwaterowanie oraz przyjemną pracę.

Ze względu na współpracę z wieloma zleceniodawcami w różnorodnych sektorach jesteśmy w stanie zawsze znaleźć odpowiednią pracę dla każdego kandydata.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Koszt zakwaterowania – max. €99.00/tydz.
Koszt ubezpieczenia – €23.00/tydz.
Płaca
€9.60 brutto/h
Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 3445cee7673106c9

ilość wszystkich wyświetleń: 659, dzisiaj: 1