€ 10,59/h brutto

Dam pracę w Holandii na produkcji okien od zaraz w fabryce Hertogenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hertogenbosch
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Umowa na warunkach holenderskich
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2018 06:11

Od zaraz i bez doświadczenia możliwość podjęcia legalnej pracy w Holandii na produkcji okien w fabryce z Hertogenbosch. Zakwaterowanie zapewnione w pobliżu miejsca zatrudnienia.

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Praca: Od zaraz (Bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Hertogenbosch, Holandia

Obowiązki
– Prace związane z produkcją okien
Wymagania
– Motywacja do pracy;
– Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;
– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
– Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;
– Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
– Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;
– Możliwość długotrwałej współpracy;
– Wynagrodzenie € 10,59/h brutto;
– Opiekę polskich koordynatorów

CV prosimy przesyłać na adres: angelika@holandiajobs.pl

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

ID ogłoszenia: 2115ad8abc1c1a35

ilość wszystkich wyświetleń: 836, dzisiaj: 1