0

Dam pracę w Holandii na produkcji – pracownik zakładu mięsnego, Valkenswaard

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Valkenswaard
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 15 lutego 2017 01:41

Aktualne ogłoszenie do pracy w Holandii na produkcji mięsnej jako pracownika przetwórni w Valkenswaard. Zatrudnienie przy układaniu, pakowaniu słoniny do skrzynek, odcinanie skór itp.

OPIS STANOWISKA:
Praca w zakładzie mięsnym (odcinanie skór, układanie słoniny), pakowanie słoniny do skrzynek.

WYMAGANIA:
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Motywacja do pracy w zakładzie mięsnym
-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
-Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

OFERUJEMY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem w temacie maila: SŁONINA.
KRAZ 520

ID ogłoszenia: 53358a4289f02042

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1387, dzisiaj: 1