do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na produkcji sałatek bez języka od zaraz Tilburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 5 czerwca 2016 22:52

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji i przy pakowaniu sałatek. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Tilburga przy nadziewaniu serkiem papryczek, dodawaniu fety oraz oliwek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holnadia

Lista wakatów: 3

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik wykonuje prace produkcyjne polegające na przygotowaniu sałatek
  • osoba zatrudniona będzie nadziewała papryczki serkiem, dokładała do sałatek sera feta czy zajmowała się oliwkami
  • obowiązkiem będzie pakowanie oraz etykietowanie pudełek z sałatkami

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • dla chętnych oferujemy możliwość skorzystania z odpłatnego ubezpieczenia, zamieszkania
  • satysfakcjonujące zarobki
  • przyjazne warunki pracy
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie
  • zatrudnienie z możliwością awansu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych (CV w języku niemieckim lub angielskim) poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 77157547a10612bb

ilość wszystkich wyświetleń: 1810, dzisiaj: 1