do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji spożywczej bez języka Hoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoorn
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 19 października 2014 00:09

Producent sałatek szuka osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Oferta z Hoorn przy pakowaniu i kontrolowaniu jakości wyrobów.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Hoorn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wspieranie procesów produkcyjnych
– zajmowanie się myciem i krojeniem warzyw
– po przeszkoleniu obsługa maszyn znajdujących się w fabryce
– pakowanie sałatek oraz ich etykietowanie
– przygotowywanie paczek do magazynowania i dalszej wysyłki

Wymagania:
– tylko kandydaci, którzy mogą wyjechać za granicę na pół roku
– osoby zdecydowane pracować za granicą
– zatrudnienie dla osób niekaranych, konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o niekaralności
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dobre zdrowie
– energiczność, zaangażowanie

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na okres 6 miesięcy
– podpisanie umowy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: info@hobij.pl

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-na-linii-produkcyjnej-salatek-hoorn-bez-jezyka-holenderskiego/

ID ogłoszenia: 5975442d8fc4e657