do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji spożywczej bez znajomości języka Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 00:37

Oferta pracy w Holandii dla kobiet bez znajomości języka urzędowego. Ogłoszenie z Nijkerk na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Podpisanie umowy na 12 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Nijkerk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem produktów spożywczych
– sprawdzanie zgodności gotowych wyrobów z wymogami producenta
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– od kandydatów wymagamy posiadania statusu bezrobotnego od co najmniej roku
– najchętniej przyjmujemy kobiety
– doświadczenie będzie atutem podczas rekrutacji
– przestrzeganie zasad pracy panujących w danej firmie
– prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
– szybkość wykonywania zadań
– sprawne dłonie
– dokładność, samodyscyplina, punktualność, samodzielność

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc polskiego koordynatora
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pomoc podczas aklimatyzacji
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– podpisanie umowy na 12 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: covebo.784976@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-nijkerk-dla-kobiet-bez-jezyka-na-produkcji-spozywczej/

ID ogłoszenia: 32454ad9e1818e17

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii na produkcji spożywczej bez znajomości języka Nijkerk”

  1. slawek palinowski na 9 stycznia 2015 @ 22:32

    WITAM JESTEM ZA INTERESOWANY PRACA NA TYM STANOWISKU KIEDYS PRACOWALEM W HOLANDII JESTEM GOTOWY NA WYJAZD JAK NAJSZYBCIEJ NR KONTAKTOWY 537910148 Z GÓRY DZIENKUJE I POZDRAWIAM PROSZE O KONTAKT ZNAJDA SIE JESZCZE 2 OSOBY JESZCZE RAZ DZIENKUJE

  2. Jestem chetny od zaraz +48572414033

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą waszej firmy mam doświadczenie w patroszeniu i filetowaniu ryb jestem osobą nie pijącą ani palącą potrafię pracować w zespole wadą moją jest brak języka proszę o kontakt pod numerem 600277606 Dziękuie