stawka godzinowa

Dam pracę w Holandii na produkcji w fabryce sera od zaraz Bodegraven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bodegraven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2016
  • Długość umowy: min pół roku
  • Opublikowany: 7 września 2016 05:14

Od zaraz fabryka z Bodegraven poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Holandii przy produkcji sera. Zatrudnienie przy krojeniu, porcjowaniu, pakowaniu, obsłudze maszyn itp.

O NAS:
Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Praca na produkcji w sektorze spożywczym – produkcja sera. Praca na taśmie, np. pakowanie, porcjowanie, krojenie sera lub obsługa maszyn produkcyjnych. Praca długoterminowa.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Bodegraven

NASZE OCZEKIWANIA:
– komunikatywny język angielski
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– dłuższa dyspozycyjność

OFERUJEMY:
– legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– mieszkanie służbowe na czas zakwaterowania
– ubezpieczenie zdrowotne
– pomoc polskiego koordynatora

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Aplikacja poprzez wysłanie CV na adres biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem “produkcja”
2. Rejestracja: www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: +48 781 191 757 / 32 720 32 22

ID ogłoszenia: 69357ceb46e4b464

ilość wszystkich wyświetleń: 1024, dzisiaj: 1