do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz bez języka Eindhoven pakowanie dań gotowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 15 czerwca 2016 03:48

Firma z Eindhoven zatrudni od zaraz pakowacza bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu dań gotowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Eindhoven, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pakowanie gotowych dań
  • odpowiednie etykietowanie opakowań a także układanie ich w skrzynkach

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy długotrwałej w Holandii
  • wysoka motywacja
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zmotywowanie
  • dużą zaletą będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności i referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w sprawach urzędowych, np przy wyrobieniu numeru SOFI
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie zarobki wypłacane zgodnie z umową raz w tygodniu
  • dodatki za pracę zmianową i w weekendy
  • opcja skorzystania z płatnej kwatery
  • przejazdy wewnętrzne

UWAGA! TO NIE JEST OFERTA DLA PAR

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną “PAKOWANIE POSIŁKÓW” należy przesłać na adres:

  • info@hobij.pl

W wiadomości prosimy załączyć CV w języku angielskim.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-bez-jezyka-od-zaraz-eindhoven-pakowanie-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 3395760aa185fe75