do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka Uden na produkcji sałatek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden
  • Opublikowany: 29 października 2015 00:26

Oferujemy pracę w Holandii bez znajomości języka holenderskiego dla Polaków na produkcji sałatek owocowo warzywnych. Oferta z Uden do podjęcia od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Uden, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • zadania przydzielane pracownikom mogą dotyczyć prac produkcyjnych jak i prostych zadań na magazynie
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała głównie za przygotowywanie składników – mycie, krojenie, mieszanie oraz pakowanie
  • prace magazynowe będą polegały na zbieraniu zamówień i paletowaniu towaru

Oczekiwania:

  • chęć i możliwość podjęcia pracy w Holandii w długotrwałej perspektywie
  • duża motywacja
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • atutem będzie zaświadczenie o niekaralności oraz referencje od poprzednich pracodawców
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • pracę na dłuższy czas
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-produkcji-salatek-owocowych-bez-znajomosci-jezyka-uden/

ID ogłoszenia: 3656314b00c95b3

ilość wszystkich wyświetleń: 2872, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka Uden na produkcji sałatek”

  1. Witam,

    Pilnie poszukuje pracy wraz ze swoim partnerem. Jesteśmy pracowici , bez konfliktowi posiadamy prawo jazdy i auto. Przebywamy na terenie Holandii. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

    +31 682 865 093

    Z poważaniem

    Karolina Szumińska
    Marek Grabkowski

  2. Jolanta Goździkowska na 2 listopada 2015 @ 15:25

    Witam , jestem zainteresowana pracą od zaraz, mam 47 lat, jestem osobą dyspozycyjną gotową do podjęcia każdej pracy fizycznej. Mieszkam na terenie Polski jednakże mogę wyjechać za granicę i nie stanowi to dla mnie problemu. Pracowałam w Firmach mehlmann i thiermann

  3. MARCIN1480 na 4 listopada 2015 @ 17:23

    jetsem zainteresowany pracą porosze o kontakt praca jest mi potrzebna 663308857 Marcin