do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 28 lipca 2015 17:28

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do zbierania i pakowania zamówień na magazynie z elektroniką. Holandia praca w Eindhoven od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace magazynowe związane ze zbieraniem towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem klienta, dołączeniem akcesoriów i układanie na paletach.
  • Zadania wykonywane będą na magazynie z urządzeniami mobilnymi takimi jak różnego rodzaju telefony, x-boxy, tablety.
  • Dodatkowo do zadań należy rozładunek i załadunek kontenerów, etykietowanie, kontrola jakości.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkie tempo
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • duża motywacja

Oferta:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • ubezpieczenie
  • zapewniony przejazd z miejsca zamieszkania do pracy
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • sensowne zarobki
  • sprawdzony pracodawca

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-eindhoven-na-magazynie-przy-pakowaniu-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 70155b7541d01317

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Eindhoven”

  1. jestem zainteresowany praca, 3lata pracowalem w Holandii… Moj numer +31 613 286 344

  2. Wariacik RZS na 8 sierpnia 2015 @ 18:17

    Jestsm zainteresowany ta praca,prosze o odp na nr:884807464 albo na email