11,19 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji czekolady bez języka Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 01:43

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka oraz doświadczenia na produkcję czekolady w fabryce z Dronten. Oferta pracy w Holandii dla Polaków z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Zarobki: 11,19 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Dronten

Opis zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Dronten zajmującej się produkcją wyrobów czekoladowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy stojącej przy taśmociągu, polegającej na kontrolowaniu jakości oraz pakowaniu produktów gotowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • niewymagana znajomość języka holenderskiego
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • transport pomiędzy pracą a zamieszkaniem
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Holandii
  • atrakcyjne bonusy za pracę zmianową
  • raz na tydzień wypłatę
  • wysokie dodatki urlopowe oraz na wakacje
  • odpłatne zamieszkanie i ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy, z jednym z naszych biur:

  • Kielce: kielce@abpraca.pl
  • Opole: opole@abpraca.pl
  • Lublin: lublin@abpraca.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-czekolady-bez-jezyka-dronten/

ID ogłoszenia: 43559f0c5c94a797

ilość wszystkich wyświetleń: 104, dzisiaj: 4

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji czekolady bez języka Dronten”

  1. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną 665403345