11€/h +dodatek zmianowy

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Utrecht 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 02:18

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie dla Polaków również bez znajomości języka w zakładzie z Utrechtu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Pensja: 11 Euro brutto na godzinę pracy plus dodatek zmianowy

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych, pakowanie, przygotowywanie składników itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, sumienność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B i auto

Zapewniamy:

  • w ciągu roku 25 dni urlopu
  • pracodawca zapewnia częściowy lub całkowity zwrot kosztów za transport z Polski (konieczność przedstawienia paragonów)
  • opcja rozwoju
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta przy wyrabianiu numeru SOFI, zakładaniu konta w banku itp.
  • płatne ubezpieczenie w wysokości 24 euro na tydzień
  • zwrot koszów za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy w wysokości 0,19 euro na km do 8 euro na dzień
  • zamieszkanie zorganizowane w domkach 6 osobowych w 1-2 osobowych pokojach z szybkim internetem
  • pensję raz na tydzień
  • pracę w wymiarze 38 godzin na tydzień plus opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • info@orangejobs.nl

źródło: https://orangejobs.nl/pl/job/przygotowywanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 1985d4097c5002ec

ilość wszystkich wyświetleń: 409, dzisiaj: 1