11,16 € brutto/h

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka fabryka Vuren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vuren
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 maja 2023 00:58

Fabryka z Vuren potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii. Zatrudnienie na produkcji kosmetyków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vuren.

Wynagrodzenie: 11,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji różnych kosmetyków –  mydła, żeli pod prysznic, balsamów do ciała itp.;
  • obsługa linii pordukcyjnej;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty i naklejał etykiety;
  • napełnianie butelek;
  • wykonywanie zadań na jednej zmianie (07:00 – 17:00).

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność, a także rzetelność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny 8,33% do0chodów brutto, który będzie naliczany od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przed wyjazdem;
  • wsparcie koordynatora;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w cenie 99,50 € na tydz. z dostępem do darmowego wi-fi;
  • ubezpieczenie zdrowotne w cenie 34,78 € na tydz.;
  • codzienny dojazd do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować do jednego z oddziałów agencji:

Lublin

ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 697 831 697
T: 603 402 363
lublin@abpraca.pl

Opole

ul. Kołłątaja 15/2
T: 605 148 444
T: 577 185 333
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz

ul. Jagiellońska 103/309
T: 603 567 915
T: 603 562 143
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce

ul. Okrzei 32/9 (parter)
T: 667 713 111
T: 575 569 444
kielce@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-vuren/

ID ogłoszenia: 9306467a88684de9