10,53 Euro/h

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji pizzy z językiem angielskim Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 13 maja 2019 03:13

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Bunschoten dla osób ze znajomością języka angielskiego. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii na produkcji pizzy, zapiekanek i ciastek.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Stawka godzinowa: 10,53 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bunschoten, Holandia

Zakres zadań:

  • praca przy taśmociągu polegająca na układaniu składników na gotowe spody
  • wspieranie prac na produkcji również kanapek, ciastek, zapiekanek
  • dbanie o wysoką jakości produktów oraz ich pakowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu pracy w wysokości 150 euro
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • zamieszkanie zgodnie z SNF
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pełne ubezpieczeni pracownicze
  • posty dostęp do paska wypłat oraz zestawienia godzin, kosztów oraz innych dokumentów za pośrednictwem internetowego profilu pracownika
  • pakiet o wartości 120 zł – poszewka, karta holenderska sim do telefony a także słowniczek

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 3555cd7f765d8a27

ilość wszystkich wyświetleń: 996, dzisiaj: 1