do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji przetworów Udenhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Udenhout
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:37

Aktualnie proponujemy możliwość zatrudnienia w Udenhout na produkcji przetworów. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Udenhout, Holandia
Zarobki: do uzgodnienia
Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Obowiązki:

  • zadania w firmie produkcyjnej na taśmie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ustawianie szklanych słoików oraz butelek na taśmie
  • obsługiwanie urządzeń nalewających oraz rozpakowywanie słoików i butelek

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na okres 13 tygodni
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • gotowość do pracy w różnych firmach

Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania odpłatnie zamieszkania, ubezpieczenia a także transportu
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • dla pracowników którzy będą się bardzo dobre wywiązywać ze swoich obowiązków gwarantowana podwyżka
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 96258f24f8bf1616

ilość wszystkich wyświetleń: 270, dzisiaj: 1