12,47/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji pakowanie słodyczy bez języka Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 01:05

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Leerdam, oferta bez języka niderlandzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Leerdam lub Geldermalsen, Holandia

Pensja: 12,47 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac produkcyjnych, polegających np, na podwieszaniu worków z orzechami na haki, pakowaniu słodyczy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych, mieszkanie czekolady w bębnach, kontrolowanie jakości czy etykietowanie opakowań

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto pracownicze
  • dodatki oraz bonusy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu zgodnie z certyfikatem SNF
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezproblemowy oraz stały dostęp do rozliczeń, paska wypłat i profilu pracownika
  • możliwość korzystania z kantyny pracowniczej z automatami z przekąskami, do kawy oraz lodówką mikrofalówek i z szatni

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID ogłoszenia: 8945bded032815a4