10,58

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji w Rijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2021 00:11

Ze znajomością języka angielskiego w okolicach Rijen możliwa od zaraz legalna praca w Holandii przy produkcji maszynek do domowego przygotowania napojów gazowanych.

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla swojego holenderskiego klienta szuka pracowników produkcji.
Preferowane osoby, które już znajdują się w Holandii.
Miejscowość: Rijen (Holandia)
Opis stanowiska:

Praca odbywa się na jednym z trzech działów, w zależności od działu
– pakowanie produktów (maszynki do domowego przygotowywania napojów gazowanych)
– sortowanie i czyszczenie elementów produktów
– napełnianie butli wielokrotnego użytku CO2

Oferujemy
– wynagrodzenie od 10,58 do 10,79 euro brutto/godzina (w zależności od działu) + dodatki do wynagrodzenia
– stała praca w systemie 3-zmianowym
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– darmowy transport do pracy

Wymagania:
– szukamy osób będących już na terenie Holandii (by uniknąć kwarantanny)
– komunikatywna znajomość j. angielskiego

Więcej informacji: +48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Produkcja Rijen . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 699607699073b211

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 27, dzisiaj: 1