11,18 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji wafelków, ciastek bez języka Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2017 19:18
  • Wygasa: 8 godzin, 49 minut

Możliwość podjęcia pracy w Holandii na produkcji wafli, babeczek i ciastek. Ogłoszenie z Nieuwkuijk skierowane do Polaków od zaraz bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Wynagrodzenie: 11,18 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Nieuwkuijk, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie holenderskiej zajmującej się produkcją wafli, ciastek oraz babeczek, które są dostępne niemal w każdym sklepie wielkopowierzchniowym na terenie Holandii
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne przygotowywanie produktów do pieczenia

Oczekiwania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • chęć podjęcia zatrudnienia w Holandii na dłużej
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę na stałe w holenderskiej firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku
  • opcja regularnych zjazdów do Polski na 1-2 tygodnie co 6-8 tygodni
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wysoką stawkę godzinową
  • dodatek na wakacje 8% oraz urlop 10,45% dochodów brutto
  • jasne rozliczenia przeprowadzonych godzin
  • raz na tydzień wypłata pensji przelewem
  • rozliczenia podatkowe i pomoc w odzyskaniu nadpłaconego podatku

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższy formularz:

ID ogłoszenia: 6185987477d674cd

ilość wszystkich wyświetleń: 67, dzisiaj: 1