do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie boczku bez języka Haarlem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haarlem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 stycznia 2017 04:34

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii w długoterminowej perspektywie przy pakowaniu boczku. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Haarlem od zaraz. Pracodawca zapewnia na miejscu wsparcie polskojęzycznego rezydenta.

Stanowisko: Pakowacz boczku
Zarobki: stawka do uzgodnienia
Miejsce zatrudnienia: Haarlem, Holandia

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie wyrobów
  • pracodawca może zlecić inne zadania w różnych działach na terenie zakładu pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • wysoka motywacja
  • energiczność, pracowitość
  • mile widziane zaświadczenie i niekaralności do wglądu
  • dużą zaleta będzie przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • pracę zmianową
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc przy wyrobieniu numeru SOFI
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę na zmiany
  • zarobki wypłacane raz na tydzień
  • możliwość pracy w długotrwałej perspektywie
  • dla chętnych odpłatne zamieszkanie
  • zatrudnienie na dłużej
  • ubezpieczenie
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a zakładem pracy
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • biuro@hobij.pl z dopiskiem w nagłówku: PAKOWANIE BOCZKU

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-boczku-haarlem-id436094.html

ID ogłoszenia: 628587f63fc1a698