stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii 2017 od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 02:01

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz w mieście Veghel dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Veghel-Oss, Holandia
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: obowiązują stawki wiekowe od 7 do 8,96 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu na linii produkcyjnej słodyczy – wafli, gum do żucia, cukierków czy batoników

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany
  • zarobki raz na tydzień
  • możliwość podjęcia długiej współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • miejsce zamieszkania
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na 8 tygodni
  • możliwość przedłużenia umowy na dłużej dla najlepszych
  • legalne warunki zatrudnienia – obowiązuje legalna holenderska umowa

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • apn.3567746@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-pakowanie-slodyczy-bez-jezyka-veghel/

ID ogłoszenia: 19658911afb129dd

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii 2017 od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Veghel”

  1. bartekgdansk na 2 lutego 2017 @ 15:34

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę zadzwonić na mój numer telefonu – 506-367-963