od 10,79 € brutto/h

Dam pracę w Holandii 2022 od zaraz produkcja batonów bez znajomości języka Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lutego 2022 02:44

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji batonów. Zatrudnienie w fabryce z Leerdam dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: od 10,79 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie produktów i etykietowanie;
  • pracownik będzie przygotowywał zamówienia;
  • praca na produkcji batonów proteinowych, energetycznych oraz odchudzających.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z podstawową znajomością języka angielskiego;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe, a potem podwyżka do 12,10 € na godz. po pół roku i następnie po roku do 13,15 € na godz.;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym;
  • zwrot kosztów paliwa;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: d.dworaczek@pran.eu albo można skontaktować się pod numerem telefonu: +48 500 009 324

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-batonow-od-zaraz-fabryka-leerdam/

ID ogłoszenia: 560620fb45ee7d67