9,87 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu batoników bez języka Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 01:53

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu batonów energetycznych i musli. Ogłoszenie z Leerdam dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miasto: Leerdam, Holandia

Zarobki: 9,87 euro na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji batonów energetycznych oraz musli
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało umieszczanie batoników w pudełkach, przeprowadzanie kontroli jakości oraz etykietowanie opakowań

Wymagania:

  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pełne ubezpieczenie pracownicze
  • system 3 zmianowy
  • pracę przez 7 dni na tydzień
  • przyjazne warunki i zgrany zespół
  • wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto co 4 tygodnie
  • zaliczkę po pierwszym tygodniu
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta oraz pomoc przy sprawach urzędowych
  • możliwość zorganizowania przejazdu sprawdzonymi firmami

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych powyższa ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 415a0377e8367bd

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu batoników bez języka Leerdam”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 0048506350543