10,15/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu batoników z językiem angielskim Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 22 marca 2019 02:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie od zaraz w Leerdam przy pakowaniu batoników do opakowań kartonowych i przeprowadzaniu kontroli jakości.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Lokalizacja: Leerdam, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie batoników do opakowań kartonowych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości poprzez sprawdzanie między innymi daty ważności
  • naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • raz na 4 tygodnie wypłata pensji
  • dostępność od zaraz
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • prosty i stały dostęp do paska wypłat, rozliczenia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 4415c93e467621e0