10,04/h +dodatki

Dam pracę w Holandii 2020 od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Ravenstein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ravenstein
  • Opublikowany: 25 maja 2020 02:52

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie 2020 z Ravenstein skierowana do Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Pensja: 10,04 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki zmianowe, dodatek 93 euro miesięcznie – zorgtoeslag oraz brak stawek wiekowych

Miejsce zatrudnienia: Ravenstein, Holandia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy pakowaniu produktów kosmetycznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie produktów na paletach oraz ich przygotowywanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • opcja podjęcia pracy w Holandii również dla par
  • bardzo dobre zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych
  • przejazdy do pracy autami służbowymi
  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy założeniu numeru BSN
  • zarobki wypłacane raz na tydzień
  • asystowanie w trakcie wizyt u lekarza
  • pracodawca zapewnia bezpłatny transport do Holandii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-kosmetykow-ravenstein,oferta,7489815

ID ogłoszenia: 5465eca4a6039990