do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie wędlin bez znajomości języka przy taśmie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 00:40

Producent mięsny rekrutuje pracowników na stanowisko pakowacza przy linii produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka dla Polaków przy pakowaniu wędlin.

Stanowisko: Pakowacz

Start: od zaraz

Miejsce: Holandia

Stawka godzinowa: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • Pracownik będzie zajmował się układaniem mięsa – wędlin na tacki i pakował. Na przygotowane opakowania należy nakleić odpowiednią etykietę z wagą produktu. Do zadań należy również kontrola jakości produktów na paletach.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz na okres przynajmniej 2 miesięcy
  • wysoka wydajność
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na holenderskiej umowie o pracę
  • wysokie wynagrodzenie, które będzie wypłaca regularnie co tydzień na konto
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • przejazd z Polaki do Holandii – wyjazdy organizowane są raz na tydzień
  • zatrudnienie całoroczne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • pollux.2246965@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-mies-wedlin-na-tacki-id335734.html

ID ogłoszenia: 12356c321a864da9

4 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie wędlin bez znajomości języka przy taśmie”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą ,mój numer 797653061 ,lub mail robert.toczek.prof@gmail.com

  2. danuta1967 na 23 lutego 2016 @ 14:12

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy mój tel 604214908 `mail danuta.kubiak@vp.pl ` Danuta kubiak.

  3. Witam jestem zainteresowany pracą Kamil , 515-044-592 jeśli nie odbiorę oddzwonię na pewno .

  4. danuta1967 na 28 lutego 2016 @ 07:12

    Jestem zainteresowana ofertą pracy 604214908 Dziękuje,pozdrawiam.