1,000.00

Dam pracę w Holandii – produkcja i pakowanie ciastek, Tilburg z zakwaterowaniem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.06.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 04:26

Firma produkcyjna z Tilburga poszukuje personelu do legalnej pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek. Oferta z zapewnionym zakwaterowaniem przeznaczona dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:
praca przy produkcji i pakowaniu wyrobów piekarniczych tj.: paszteciki, pieczywo, naleśniki, mini przekąski, zapiekanki
przygotowanie składnikow do produkcji różnego rodzaju wyrobów
obsługa urządzeń wyrabiajacych i mieszających ciasto
kontrola procesu pieczenia
praca w wysokiej temperaturze
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie. Zapewniamy opiekę polskich rezydentów!
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/1890/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.

ID ogłoszenia: 848574d967432aeb

ilość wszystkich wyświetleń: 1561, dzisiaj: 1