od 6 Euro

Dam pracę w Holandii – Sortowanie cebulek Haga – zapisy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 30.11.2015
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 października 2015 00:55

Agencja pracy za granicą dla klienta z Hagi poszukuje pracowników od listopada 2015. Atrakcyjna praca w Holandii bez języka przy pakowaniu oraz sortowaniu cebulek kwiatowych.

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla swojego klienta holenderskiego osób do pracy przy sortowaniu cebulek kwiatowych.

WYJAZD POD KONIEC LISTOPADA 2015

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które chciałyby podjąć pracę przy pakowaniu i sortowaniu cebulek kwiatowych.

Wymagania:

- dyspozycyjność na min. 4 miesiące
- konieczność pozostania na święta Bożego Narodzenia
- znajomość języka angielskiego nie jest konieczna lecz mile widziana
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zamieszkanie w rejonie Zuid-Holland
- transport do pracy (auta lub rowery)
- ubezpieczenie
- wypłaty cotygodniowe,
- nie wstrzymujemy wypłat
- na miejscu znajdują się polskojęzyczni koordynatorzy
- pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności przed wyjazdem!
- stawki zgodne z holenderskim CAO

Osoby spełniające wymagania oraz chętne do podjęcia pracy prosimy o aplikowanie na naszej stronie internetowej lub o przesłanie CV (w tytule maila CEBULKI) na z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-04 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam International Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

DZIĘKUJEMY ZA WYBRANIE NASZEJ OFERTY!

ID ogłoszenia: 129562f75227bc4e

ilość wszystkich wyświetleń: 538, dzisiaj: 2

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Holandii – Sortowanie cebulek Haga – zapisy”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem
    Posiadam prawo jazdy i własny samochód i numer SOFI
    tel.+48 532 626 770
    Robert Michalski

  2. witam jestem zainteresowana wyjazdem wraz z męzem. posiadamy prawo jazdy kat b numery sofi oraz j. angielski 609 825 165

  3. Witam jestem zainteresowany wyjadzem posiadam prawojazdy kat B jezyk ang na poziomie podstawowym j.niem sredni … 514234491 ;)

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Duijndam International

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Duijndam International »