9,87 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii z językiem angielskim pakowanie batonów od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 27 maja 2018 21:19

Poszukujemy od zaraz osoby ze znajomością języka angielskiego do pakowania batoników energetycznych i musli w Leerdam. Ogłoszenie pracy w Holandii z zakwaterowaniem firmowym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz musli i batoników energetycznych

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Wynagrodzenie: 9,87 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie batoników energetycznych do opakowań zbiorczych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości i etykietowanie opakowań

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • możliwość i chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Zapewniamy:

  • 3 zmianowy system pracy
  • pensje wypłacane co 4 tygodnie
  • przyjazny zespół i pracę w dobrych warunkach
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zamieszkanie firmowe
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia i pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • przejazd do Holandii sprawdzonymi firmami przewozowymi
  • wizualne pasek z wypłatą
  • pracę od poniedziałku do niedzieli

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 1075b0a78918db00