do ustalenia

Dam pracę w Holandii zbieranie zamówień na magazynie bez języka dla par Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 22 maja 2015 22:40

Prowadzimy nabór do pracy w Holandii na stanowisko komisjonera. Zatrudnienie w Waalwijk dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień w systemie informatycznym
– kompletowanie produktów
– wyszukiwanie pozycji na magazynie
– pakowanie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– chęć wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– dobra znajomość języka angielskiego
– dla kandydatów z doświadczeniem
– energiczność, zaangażowanie
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie atutem
– referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie dla par
– pomoc koordynatora zmiany
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– cotygodniowe wypłaty
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– przejazdy do pracy (darmowe)

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV z klauzulą o ochronie danych na maila: praca@hobij.pl z tematem: ZBIERANIE ZAMOWIEN.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-magazynie-bez-jezyka-przy-zbieraniu-zamowien-waalwijk/

ID ogłoszenia: 191555f1796c8b43