8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech 2016 na produkcji kanapek w Koloni bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2016
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 01:53

Od nowego roku 2016 zatrudnimy Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcję kanapek w fabryce z Kolonii. Niemcy praca dla chętnych od stycznia przy obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto/h

Start: po nowym roku – od stycznia

Obowiązki:

  • obsługa krajalnicy oraz maszyny do pakowania gotowych kanapek
  • sortowanie oraz krojenie składników
  • układanie składników przy linii produkcyjnej na chleb/wrapy
  • pakowanie, etykietowanie oraz paletowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2016
  • pracowitość, wysoka motywacja
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej do pracy z żywnością
  • dynamiczne tempo pracy, zręczność, spawność
  • ze względu na pracę w rękawiczkach osoby aplikujące nie mogą mieć żadnych uczuleń skórnych (w tym szczególnie na lateks czy gumę)
  • mile widziana mobilność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na dwie zmiany
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • zatrudnienie na legalnych warunkach – pierwsza umowa na okres próbny
  • opieka polskiego rezydenta
  • zapewnione zamieszkanie – koszt miesięczny to 200 euro

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłki zgłoszeń z załączeniem danych kontaktowych na poniżej podany adres kontaktowy:
einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca na produkcji wrapów i kanapek, Kolonia. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-produkcja-kanapek-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-stycznia-2016/

ID ogłoszenia: 980567ab2363dc7c

ilość wszystkich wyświetleń: 1182, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech 2016 na produkcji kanapek w Koloni bez języka”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTA PRACY+48 733 836 310

  2. MARCIN1480 na 13 stycznia 2016 @ 15:14

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ PROSZE O KONTAKT +48663308857