12,85/h brutto €

Dam pracę w Niemczech bez języka dla par na produkcji batonów od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Opublikowany: 14 maja 2020 02:24

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Augsburga na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac produkcyjnych związanych z przygotowaniem mas smakowych
  • zadania polegają na dbaniu o ciągłość produkcji, myciu i obsłudze urządzeń czy odmierzaniu składników
  • szczegółowe zadania będą przydzielane na bieżąco, ale po gruntownym szkoleniu

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby plus media
  • na miejscu zapewnione są środki ochronne – odpowiednia odzież robocza, żele do dezynfekcji, maseczki, fartuchy, rękawiczki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-batonow-augsburg/

ID ogłoszenia: 8675eba733b337c2