2300 - 2700 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka dla par na produkcji pizzy od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 września 2021 01:04

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Berlina przy produkcji pizzy 2021. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji dań kuchni włoskiej;
  • praca odbywa się w dziale pizzy, gdzie zadaniem będzie przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • punktualność;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 220 € na mc od osoby;
  • strój służbowy;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/b1/09/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 382613f55ca74666