9,40 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka Kolonia pakowanie przekąsek słonych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 02:38

Szukamy Polaków do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu przekąsek słonych. Oferta z Kolonii od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik pakuje słone przekąski (paluszki, orzeszki, chipsy, itp) przy taśmie produkcyjnej
  • praca w pozycji stojącej
  • konieczne stosowanie zasad BHP – oraz wykonywanie zadań w odpowiedniej odzieży
  • kontrolowanie jakości produkcyjnej
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • zdejmowanie z taśmy gotowych opakowań i paletowanie

Oczekiwania:

  • szybkość, sprawność fizyczna
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • brak nałogów
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • brak problemów zdrowotnych
  • umiejętność wykonywania zadań zgodnie z normami BHP
  • wyrabianie się w wyznaczonym czasie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy
  • o ewentualnym przedłużeniu umowy będzie decydował samodzielnie pracodawca
  • na miejscu zapewnione jest ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • opieka polskiego rezydenta
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:
Sicheres-Arbeiten@accountant.com z dopiskiem w tytule:
„Pakowanie przekąsek słonych, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-slonych/

ID ogłoszenia: 410566c510fea094

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka Kolonia pakowanie przekąsek słonych”

  1. jesteśmy para wiek 26 34 lat jesteśy zainteresowani waszą oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu przekasek słonych jeżeli szukają panstwo osób chętnych zmotywowanych bez nałogów jesteśmy dyspozycjni od stycznia oto nasz nr kont.(531131125)badz e mail pekin.seweryn@wp.pl dziękujemy i do usłyszenia !!!:)