11,25/h brutto EUR + premie

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji batoników białkowych od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Opublikowany: 14 marca 2019 01:34

Propozycja zatrudnienia w fabryce zdrowej żywności z Augsburga na produkcji batoników białkowych. Od zaraz oferta aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka 2019.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów białkowych

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 5

Termin: rozpoczęcie od zaraz

Obowiązki:

  • wsparcie przy przygotowywaniu masy białkowej oraz musli
  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie zadań pomocniczych
  • praca ściśle zgodnie BHP

Oczekiwania:

  • chęć rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • dostępność przynajmniej na okres 3 miesięcy z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce
  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • brak opłat za pośrednictwo pracy czy pomoc w przygotowaniu dokumentów
  • wysokie zarobki
  • umowę na 3 miesiące próbne z przedłużeniem
  • lepsze warunki na stałej umowie
  • na pierwszej umowie próbnej pracodawca oferuje zakwaterowanie w cenie 150 euro w wynajętym mieszkaniu – pokoje dla pracowników są dwuosobowe!

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowego, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-batonikow-bialkowych-od-zaraz-augsburg/

ID ogłoszenia: 1045c89759abd254

ilość wszystkich wyświetleń: 1109, dzisiaj: 1