2660 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 grudnia 2022 00:59

Fabryka czekolady z Kolonii potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji słodyczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji8.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2660 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • obsługa sprzętów;
  • dbanie o wysoką jakość produkcji;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pracę na trzy zmiany;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • niemiecką umowę;
  • opcję przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • uposażenie pracownicze;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/12/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 88363976db4010e9