2100-2600/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji detergentów od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 01:40

Od zaraz propozycja zatrudnienia w Bremie dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji detergentów w nowoczesnej fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wakaty: 8

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2100 do 2600 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • prace porządkowe – mycie i konserwacja maszyn
  • obsługiwanie urządzeń
  • dostarczanie produktów na linię
  • czynny udział w procesach produkcji chemii gospodarczej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • elastyczność
  • zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie w pokoju jednoosobowym lub w 2 osobowym za 150 euro miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-brema/

ID ogłoszenia: 8685c114f3ab751f

ilość wszystkich wyświetleń: 655, dzisiaj: 4